Parametry bytu

Cena prodáno
Celková plocha 111 m2
Parkování Ne
Sklep Ne
PENB G
Referenční číslo 24130

Popis

Podkrovní byt s výhledem na park Letná, situovaný v pátém patře secesního činžovního domu bez výtahu, nedaleko náměstí Republiky, Petrského náměstí vltavského nábřeží.

Dispozice bytu nabízí obývací pokoj s dvěma velkými atelierovými okny a točitým schodištěm vedoucím na galerii, 2 ložnice, místnost s přípravou pro kuchyň, koupelnu s vanou a komorou, samostatnou toaletu a vstupní chodbu.
K vybavení patří nové masivní dřevěné parkety, keramické obklady a dlažba, dřevěná ateliérová okna, domácí telefon.

Lokalita je obchodním a finančním centrem města s výbornou dopravní dostupností MHD – v blízkosti stanice metra Náměstí Republiky (trasa B) a řady tramvajových linek. Okolí s nepřeberným množstvím obchodů a služeb v těsné blízkosti (obchodní centrum Palladium, obchodní dům Kotva), restaurací, kaváren, fitness, bazénů a řadou malých obchodů zaměřených např. na vybavení domácnosti a kulinářské speciality. Přesto je byt velmi klidný a tichý, přímo pod okny nejezdí tramvaje ani hlavní autobusové linky.

Interiér 111,10 m2.

Kontaktujte agenta

Magdalena Svatková

Magdalena Svatková

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.