Viladům Vršní

Nově vznikající projekt vysoko nad centrem Prahy a údolím Vltavy, v místě bývalých vinic, které dnes připomínají zdejší usedlosti, například Hercovka nebo Vlachovka. Čtvrť Kobylisy s pohodovou maloměstskou atmosférou, perfektním dopravním spojením, dostatkem obchodů, škol a dalších služeb vyniká především unikátními výhledy na metropoli a blízkostí přírody. Dokončení projektu je naplánováno na konec tohoto roku.
O projektu
Komorní projekt Viladům Vršní nabízí na 6 podlažích celkem 17 bytových jednotek o podlahových plochách od 49 do 121 m2. Rovnoměrné rozvržení různých typů jednotek zajistí pestrou skladbu obyvatel domu. Vzniká zde 6 garsoniér s výměrou okolo 50 m2, dále 1 byt 2+kk, 6 jednotek 3+kk ideálních pro mladou rodinu, v jednom ze 4 bytů 4+kk najde dostatek místa i větší rodina. Ve dvou podzemních podlažích se nachází dostatek parkovacích míst, k většině jednotek je možné dokoupit 1–2 parkovací stání. Přízemí domu je vyhrazeno pro 2 nebytové prostory o podlahové ploše 68 a 81 m2.

Lokalita

Kobyliský Dvůr s farmářskými produkty a společensko-kulturním prostorem, koupaliště Na Stírce a aquapark Šutka, Divadlo Karla Hackera, Salesiánské divadlo, baletní škola Dětský balet Praha – to je jen krátký výčet služeb, jaké bezprostřední okolí domu nabízí. V Kobylisích funguje také 5 základních škol, 2 základní umělecké školy, Dům dětí a mládeže, česko-ruské gymnázium, obchodní akademie, střední odborné školy a učiliště, katastrální úřad, poliklinika a samostatné ordinace lékařů. Okolí je plné upravených zelených ploch, nejblíže je revitalizovaný park Dlážděnka a přírodní památka Okrouhlík, v dosahu také rozlehlý Ďáblický háj nebo přírodní park Drahaň-Troja s mnoha unikátními přírodními památkami. Místo je vzdáleno pouhé 3 zastávky metrem nebo pár minut tramvají od centra, stanice MHD jsou téměř u domu.
Pro další informace o projektu navštivte webovou stránku www.vrsni.com.
Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Domy

Ke každému bytu náleží terasa, balkon, lodžie či prosklená zimní terasa. Díky umístění viladomu na okraji jižního svahu Kobylis poskytují vyšší podlaží panoramatické výhledy na Prahu. Interiéry budou dokončeny v elegantním standardu, zahrnujícím vinylové podlahy, tropické dřevo massaranduba na terasách, keramickou dlažbu a obklady v koupelně, dřevěná a hliníková okna s dvojskly, značkovou sanitu, bezfalcové interiérové dveře a bezpečností vstupní dveře. Kupní cena za bytovou jednotku zahrnuje také sklep. Vytápění bude zajišťovat centrální plynová kotelna v domě.

Přehledová tabulka

Adresa Vršní, Praha 8, Kobylisy
Parkování Ano
PENB C
Referenční číslo 34647

Nabídka rodinných domů

Jednotka Interiér Balkon/Terasa Parkování Cena
Byt 1 + kk, 2.NP, č.22 53 m2 - Ne prodáno
Byt 1 + kk, 2.NP, č.23 53 m2 - Ne prodáno
Byt 3 + kk, 5.NP, č.51 78 m2 31 + 5 m2 Ano prodáno
Byt 2 + kk, 6.NP, č.61 54 m2 58 + 5 m2 Ano rezervováno

Kontaktujte agenta

Linda Martynková

Linda Martynková

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.