Orelská 13

Rezidence Orelská 13 přináší byty velké tak akorát, abyste si je snadno a rychle zvládli zařídit podle svých představ. Výchozí podmínky jsou přímo skvělé – nově zrekonstruovaný secesní dům s vnitroblokem plným zeleně, pečlivě renovovanými společnými prostory a chytře rozvrženými byty, které čekají na to, až jim dáte novou tvář. To vše v pulzující lokalitě pražských Vršovic, pár kroků od Vršovického náměstí nebo kultovní ulice Krymská. Plánované dokončení květen 2019 (1. fáze – 1. až 5. NP) a říjen 2019 (2. fáze – podkrovní byty, byty se zahradami a společné prostory domu).

Rekonstrukce secesního domu z roku 1911, který stojí v původní zástavbě pražských Vršovic tvoří 19 bytových jednotek – 15 bytů o dispozici 2+kk, dvě přízemní jednotky s vlastními zahrádkami, dva nově vestavěné podkrovní byty s terasami a samostatně stojící zahradní domek s vlastním pozemkem.
Během rekonstrukce bude zachováno či obnoveno maximum z jeho secesního půvabu – špaletová okna, dvoukřídlé vstupní dveře, lodžiové stěny, schodišťové zábradlí a další. Dojde také k celkové sanaci stavby, instalaci nového výtahu, výměně veškerých rozvodů, vestavby podkroví a kompletní renovaci společných prostor.

Lokalita

Drtivá většina evropských měst v sobě ukrývá onu pověstnou „cool čtvrť“, jejíž věhlas překračuje hranice. Právě takovou čtvrtí jsou pražské Vršovice. V poslední dekádě prochází dynamickou proměnou, za kterou stojí nejen městská část, ale i řada sousedských projektů a iniciativ. Nejzářivějším příkladem nové tváře Vršovic je ulice Krymská, kterou deník The New York Times označil za jednu z 12 nejoblíbenějších evropských ulic. Krymská i její okolí překypují ryze lokálními podniky – od bister, kaváren a domácích pekáren až po komorní kino, jógové studio a nejrůznější pop-up projekty. To vše se nachází jen pár minut chůze od rezidence Orelská 13, stejně jako půvabné Havlíčkovy sady s vlastní vinicí. Na opačné straně na vás zase čeká sportovní areál s bazénem nebo nákupní centrum. Tramvajová zastávka je vzdálená 250m od domu a do centra Prahy se dostanete za pár minut. Autem se zase snadno napojíte na Jižní spojku.
Pro více informací o projektu navštivte webovou stránku Orelská13.

Byty

Byty v Orelské 13 jsou na prodej převážně ve stavu white walls (kolaudační minimum), tedy před dokončením finálních povrchů. Jsou tak ideální příležitostí pro ty, kteří chtějí vytvořit osobitý domov. Dva nově vestavěné podkrovní byty s galeriemi a vzorový byt budou kompletně dokončené.

Přehledová tabulka

Adresa Orelská, Praha 10, Vršovice
Parkování Ne
PENB G
Referenční číslo 30605

Nabídka bytů

Jednotka Interiér Balkon/Terasa Parkování Cena
Byt 2 + kk, 1.NP, č. 11 47 m2 - Ne 4 520 000 Kč
Byt 2 + kk, 1.NP, č. 12 40 m2 - Ne prodáno
Byt 2 + kk, 1.NP, č. 13 43 m2 - Ne 4 499 000 Kč
Byt 2 + kk, 4.NP, č. 41 59 m2 - Ne prodáno

Kontaktujte agenta

Peter Drahokoupil

Peter Drahokoupil

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.