Vily Jesenice

Nový rezidenční projekt prakticky řešených rodinných vil na okraji obce Jesenice. Kvalitně vybavené domy s velkými zahradami se nachází na velmi klidném místě blízko místní školy a stromy lemovaného rybníka, v dochozí vzdálenosti kompletních služeb a jen 15 minut jízdy od nejbližší stanice metra.

Lokalita

V obci se nachází mateřské a základní školy, hřiště, plavecký bazén, obchody, restaurace, lékárna. Velmi klidná lokalita s vynikající dopravní dostupností, kterou v budoucnu ještě zlepší plánovaná linka metra D.

Domy

Projekt zahrnuje celkem 18 domů tří typů lišících se vnitřním uspořádáním, se shodnou dispozicí 6+1 a užitnou plochou 214 až 219 m2, včetně nadstandardně koncipované vily 7+1 o užitné ploše 273 m2. Každý dům má vlastní garáž s elektricky ovládanými vraty a přímým vstupem do interiéru.
Vily jsou nabízeny ve třech standardech - shell&core, Standard a Individual Luxus. Prezentované ceny zahrnují dokončení v nejvyšší úrovni - dřevěné dvouvrstvé podlahy v obytných místnostech, marmoleum a keramická dlažba, velkoformátová hliníková okna a odolná plastová okna, hliníkové bezpečnostní vstupní dveře, sanita Jika, EZS, videotelefon, dřevo massaranduba na terasách, dálkově ovládaná vstupní brána a garážová vrata. Možnost volby způsobu vytápění před dokončením - plyn, elektřina, tepelné čerpadlo. Po dohodě s developerem a odpovídající úpravě kupní ceny lze dokončit též v nižším standardu, případně ponechat dům ve stavu shell&core. Více informací v kanceláři.
Dokončení a kolaudace domu se uskuteční do 4 měsíců od podpisu smlouvy mezi majitelem a kupujícím.
Fotografie pocházejí ze vzorové vily, dokončené v nejvyšším nabízeném standardu.

Přehledová tabulka

Adresa Praha-západ, Jesenice
Parkování Ano
PENB B
Referenční číslo 23725

Nabídka rodinných domů

Jednotka Interiér Balkon/Terasa Parkování Cena
Rodinný dům 226 m2 9 m2 Ano prodáno
Rodinný dům 226 m2 9 m2 Ano prodáno
Rodinný dům 228 m2 9 m2 Ano prodáno

Kontaktujte agenta

Magdalena Svatková

Magdalena Svatková

+420 257 220 641
+420 724 546 969
Sjednat prohlídku

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.