Zapomněli jste heslo?
Zaregistrujte se

Němec – luxusní povrchy

Stylové a moderní povrchy od firmy Němec – luxusní povrchy představují skvělou možnost, jak dodat vašemu bytu, domu, kanceláři či obchodnímu prostoru nádech nadčasové elegance. Firma, která na trhu působí již od roku 1994 si ve svém oboru právem vydobyla dobré jméno, i díky tomu, že kromě tradičně využívaných postupů nabízí i své vlastní patentované technologie, které neustále zdokonaluje.

Při realizaci svých výjimečných povrchů využívá firma Němec – luxusní povrchy vlastní technologie, jako jsou Imitace betonu, Betonepox, Betonepox Fine a Betonepox Soft i další oblíbené technologie, jako jsou Pandomo, Benátský štuk či technologie od firmy ArmourCoat (např. Travertine, Perlata, Granite, Pitted nebo Smooth). Všechny tyto technologie jsou zárukou toho, že redesignovane prostory získají nádech chladné elegance a luxusu.

Hledáte-li další způsoby, jak ozvláštnit svůj interiér či exteriér, mohly by vás z nabídky firmy Němec – luxusní povrchy zaujmout i jedinečné vertikální zahrady, které mohou tvořit oázu svěží zeleně ve vašem bytě, domě, kanceláři či obchodním prostoru. Tyto zahrady jsou obzvláště působivé v kombinaci se strohou krásou moderních kancelářských budov. Firma dále nabízí instalaci točitých schodišť italské značky Rizzi, která by mohla tvořit netradiční designový doplněk i vašeho interiéru. Nabídku firmy si můžete prohlédnout v jejím showroomu v Krči nebo na níže uvedených webových stránkách. Firma Němec – luxusní povrchy vám ochotně pomůže proměnit Vaše sny o elegantním a výjimečném interiéru ve skutečnost. 

Adresa: Showroom: V Štíhlách 2031/12, Praha 4, 142 00, +420 776 778 767 (Radovan Najman, obchodní manažer), najman@luxusnipovrchy.cz, www.luxusnipovrchy.cz

Němec - luxusní povrchy Němec - luxusní povrchy | design interiéru Němec - luxusní povrchy | vertikální zahrada
zvětšit mapu

Hypotéka

Svému klientovi pomůžeme s orientací v aktuální nabídce možností financování nákupu nemovitosti. Poradíme, který produkt nejlépe odpovídá jeho aktuálním potřebám a možnostem.

více informací

Právní servis

Nákup nemovitosti představuje sled kroků podřízených mnoha formálním náležitostem. Jen právně bezvadný obchod je obchodem bezpečným. Stojíme při svém klientovi v momentech, kdy potřebuje právní pomoc.

více informací

Doporučené stránky Realitní kancelář Praha Pronájem kanceláře Praha Prodej pronájem rodinných domů a bytů Prague Flats, Houses for Rent and Sale