Prodej bytů na Praze 2

Začít vyhledávat

Realitní portál Feelhome.cz vám nabízí kvalitní a cenově dostupné byty na prodej v oblasti městského obvodu Praha 2. Tato městská část má převážně rezidenční charakter a úplně nebo zčásti k ní náleží především čtvrti Vinohrady, Nové Město a Nusle. Byty se v oblasti Prahy 2 nacházejí převážně v typických tzv. "činžovních" domech, ať už jde o secesní domy z konce devatenáctého a počátku dvacátého století (které vám možná připomenou atmosféru pařížských bulvárů) nebo o stavby novější, nechybějí však ani byty v menších vilách a mnohé další rezidenční možnosti. Prohlédněte si naši nabídku bytů na prodej v oblasti Prahy 2 a učiňte tuto krásnou pražskou oblast svým novým domovem. Bydlení na Praze 2 nabízí řadu výhod, kvalitní infrastrukturou a promyšleným systémem městské hromadné dopravy počínaje a skutečně bohatými příležitostmi k nakupování, gurmánským dobrodružstvím a společenskému i sportovnímu vyžití konče. Navíc řada bytů, které vám zde nabízíme na prodej, se nachází nedaleko městských parků, kterých Praha 2 nabízí velké množství, přičemž k těm největším patří Riegrovy sady s legendární zahradní restaurací a dalšími podniky. Byty na prodej, které vám portál Feelhome.cz nabízí, představují navíc možnost zhodnotitelné investice, neboť není žádným tajemstvím, že ceny nemovitostí v oblasti Vinohrad a Nového města se těší dlouhodobému vzestupu, což je jistě zapříčiněno především jedinečným šarmem, kterým tato část Prahy bezesporu disponuje.

rezervováno

Vinohradský byt s terasou v klidném a zeleném vnitrobloku určený ke kompletní rekonstrukci, situovaný ve 2. nadzemním podlaží zrekonstruovaného činžovního domu s výtahem, který se nachází v příjemné ulici se stromořadím ve vysoce žádané lokalitě v těsném sousedství náměstí Míru.Dispozice bytu nabízí jeden velký východně orientovaný pokoj s oknem do ulice, jeden menší, západně orientovaný pokoj se vstupem na terasu, samostatnu kuchyni, koupelnu, toaletu a předsíň.K vybavení patří dřevěné parkety, keramická dlažba, špaletová okna do ulice a plastová euro okna do dvora, původní dvoukřídlé dřevěné dveře. Dům má opravené společné prostory, novou střechu a výtah do mezipatra.Atraktivní lokalita s... více informací

Referenční číslo 24027

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s naším používaním těchto souborů.